Právě vysíláme

MADONNA zveřejnila další song z desky Madame X. Venku je nová pecka Crave

19. června 2019 11:10
MADONNA zveřejnila další song z desky Madame X. Venku je nová pecka Crave

Královna popu Madonna vydává singl Crave, který pochází ze čtrnáctého alba Madame X, jenž vyšlo 14. června. Deska je kolekcí 15 skladeb, které jsou silně ovlivněné Madonniným životem v portugalském Lisabonu a jejím dlouholetým vztahem k latinsko-americké hudbě a kultuře.

„Moje deska se narodila v Lisabonu,“ přibližuje nahrávání Madonna. „Našla jsem tam svůj kmen a kouzelný svět úžasných muzikantů, kteří obnovili mou víru, že hudba napříč světem je silně propojená a že je duší vesmíru,“ tvrdí zpěvačka. Produkce alba, na kterém Madonna zpívá anglicky, španělsky i portugalsky, se ujal její dlouholetý spolupracovník Mirwais. Mezi hosty na Madame X se objevuje například Quavo nebo Swae Lee.

Madonna, celým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, je na stránkách historie naší kultury zapsána jako sex symbol 80. let, módní ikona, královna moderní hudby a bulváru, a především jako nejúspěšnější umělkyně všech dob, za což si dokonce vysloužila oficiální zápis do Guinessovy knihy rekordů.

Za svou kariéru vydala 57 hitů, které se umístily v Top 100 žebříčcích, z nichž neuvěřitelných 38 se dostalo do Top 10, což se dosud žádnému interpretovi nepodařilo – dokonce ani legendárním The Beatles, kteří mají Top 10 hitů „pouze“ 34. Mezi Madonniny největší hity patří například Like A Virgin, La Isla Bonita, Material Girl nebo Like A Prayer.

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat