Právě vysíláme

MARPO představil drsný nový singl Zavři hubu 3! Rapper v něm ukazuje, že si s ním nemá nikdo zahrávat

22. dubna 2020 11:10
MARPO představil drsný nový singl Zavři hubu 3! Rapper v něm ukazuje, že si s ním nemá nikdo zahrávat

Marpo vydává nový disstrack Zavři hubu 3! Třetí ze série podobných „drsných“ singlů se opírá do českého showbyznysu, chování celebrit a komentářů na sociálních sítích.

Nejpovedenější Marpův disstrack?

Hlavní tvář kapely Marpo & TroubleGang si i v novém singlu nebere servítky. Pětatřicetiletý rapper v textu zkritizoval například chování některých „celebrit“, nominace na letošní Ceny Anděl a ošklivé komentáře na sociálních sítích. Zavři hubu 3 je třetí ze série disstracků, které tento nadaný rapper během své kariéry vydal. Umělec v něm potvrdil, že patří k české špičce v provádění disstracků a agresivnějšího rapu.

Nový singl Zavři hubu 3 doprovází i hudební klip, v němž nás Marpo provede prázdnou Prahou, ale vlastním stylem. Víc už prozrazovat nebudeme! Video si můžete pustit níže.

Velké plány

Kapela Marpo & TroubleGang se v následujících týdnech musí přizpůsobit k novým opatřením proti šíření koronaviru. Populární hudební uskupení ale rozhodně nechce nechat svoje fanoušky čekat. Kluci tak připravují nové živé vystoupení, které se 2. května 2020 od 20:30 hodin bude vysílat na internetu. Přístup k vystoupení si můžete koupit za 100 Kč na serveru TicketStream. Část peněz, které vystoupení vybere, půjde následně na podporu Dětského domovu v Pyšelích.

 

„V našem dětském domově je v této době 37 dětí ve věku 3 – 16 let. Po uzavření škol a zahájení nouzového stavu jsme se, v rámci zachování bezpečnosti, uzavřeli i my v budově a areálu dětského domova. Zatím je situace taková jaká je, ale všichni věříme, že v létě už budeme mít možnost vyrazit na tábory, rekreace a výlety a konečně se věnovat zájmovým činnostem. Nic z toho teď není možné. Změnu potřebují  děti, ale i zaměstnanci, kteří se od počátku nouzového stavu o děti nepřetržitě starají. Situaci však chápeme a jsme trpěliví. Peníze, které bychom díky Vám získali, by byly využity na výše uvedené aktivity. Děkujeme.“ uvedla ředitelka Dětského domovu Pyšely Hana Juřenová.

V souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními se koncert uskuteční bez publika, s minimálním počtem technického a pomocného personálu.

Po zakoupení vstupenky na tento koncert získáte unikátní kód pro sledování koncertu na stránce: www.ticketstream.cz/marpolive.

 

Zdroj: YouTube, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat