Právě vysíláme

Mirai s Pauliem Garandem vyrazili v klipu Yesterday na roadtrip po Evropě

3. října 2021 11:11
Mirai s Pauliem Garandem vyrazili v klipu Yesterday na roadtrip po Evropě

Mirai nezahálí a po singlu Volám vydávají další novinku. Je jí píseň Yesterday, kterou formace nahrála ve spolupráci s Pauliem Garandem. Kvůli klipu vyrazila kapela na roadtrip do Itálie, kde natáčela pod taktovkou Ondřeje Kudyna.

„Yesterday, yesterday, co bylo včera už nemusí bejt.“ Tak začíná refrén nového singlu Mirai, který kapela pod názvem Yesterday nahrála ve spolupráci se svým dvorním producentem Ondřejem Fiedlerem a rapperem Pauliem Garandem. „Skrz muziku se potkáváme na festivalech a akcích už roky, a taky docela pravidelně navštěvujeme Liberec, odkud jsou Paulie i náš producent Ondra Fiedler. Společný song jsme zvažovali už dřív, protože nás baví Paulieho tvorba, ale dotáhli jsme to až letos,“ říká Mirai Navrátil.

Na tracku s nádechem babího léta se autorsky podílel i písničkář a textař Jiří Krhut. Rappový part si pak dopsal Paulie Garand sám. „Sloky jsou trochu vnitřní boj a v refrénech jsem chtěl říct, že není všechno tak černý, jak se to zdá, a že většinou z každé patálie vede nějaká cesta,“ přiblížil text Navrátil.

Píseň je součástí připravované desky kapely, která vyjde už v listopadu. Její název bude opět inspirovaný japonskou kulturou. „Myslím si, že celé album je jedno velké překvapení z hlediska zvuku a přístupu k produkci i textům. Přijde mi takové civilnější a fresh,“ láká na album frontman Mirai.

Články, které by tě mohly zajímat