Právě vysíláme

Moderní pohádka v podání P!nk. Zpěvačka láká videoklipem na velmi osobní dokument

14. května 2021 8:10
Moderní pohádka v podání P!nk. Zpěvačka láká videoklipem na velmi osobní dokument

Zpěvačka P!nk nezahálí a pracuje na nových věcech. Chystá živák, už za pár dnů bude mít premiéru její dokument a nyní vydává také videoklip k jeho titulní písni All I Know So Far. Sumarizuje v něm, co doposud zažila.

P!nk navazuje novinkou All I Know So Far na song Cover Me In Sunshine, který nahrála se svou dcerou. Na aktuální písni se sice Willow Sage Hart nepodílela, je jí ale přímo určený. Zpěvačka v něm sumarizuje vše, co se doposud naučila a co zažila. „Jde o můj životní příběh, dopis pro mou dceru.“

Videoklip P!nk natočila ve spolupráci s Grammy oceněným Davem Meyersem, pod jehož taktovkou vzniklo dalších šestnáct vizuálu hudebnice včetně Get The Party Started, Stupid Girls nebo So What. Vůbec poprvé se s ním zpěvačka setkala před dvaadvaceti lety. „Je to opravdový génius a jsem velmi vděčná za naše přátelství,“ nešetřila pochvalou P!nk.

Píseň All I Know So Far je součástí chystaného stejnojmenného dokumentu, který vyjde už 21. května na Amazonu. Zpěvačka ho natáčela na svém posledním světovém turné k desce Beautiful Trauma. Fanoušci P!nk budou skrze něj moci zavzpomínat nejen na živé show, ale interpretka je provede také zákulisím a nechá je nahlédnout do svého soukromí.

Zdroj: Variety, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat