Právě vysíláme

Novinka EVROPA 2 MUSIC CHART: BOB MARLEY feat. ROBIN SCHULZ – Sun Is Shining

13. srpna 2020 19:00
Novinka EVROPA 2 MUSIC CHART: BOB MARLEY feat. ROBIN SCHULZ – Sun Is Shining

Představujeme novinku č. 4 v hitparádě!

Na Grammy nominovaný producent a DJ Robin Schulz přepracoval klasiku Boba Marleyho. Píseň Sun Is Shining je nyní energická a klasicky klubová pecka přesně v Schulzově stylu, který jí přidal nakažlivou bassline a spolu s klavírními akordy vytvořil ze Sun Is Shining ideální taneční skladbu na léto.

Skladbu původně vydal Bob Marley na svém albu Soul Revolution v roce 1971. Robin Schulz spolupráci komentuje slovy: „Je to naprostá čest, být vybrán k tomuto přepracování. Bob Marley je opravdová legenda. Je to privilegium a vrchol mé kariéry, mít možnost přidat svou individuální notu k této velkolepé písni. Na vydání se opravdu těším.“

Německý elektro a deep house DJ Robin Schulz vtrhl na scénu v roce 2014 se svým remixem Waves. Od té doby se stal jedním z nejuznávanějších elektronických umělců na planetě. Spolupracoval se jmény jako David Guetta, Cheat Codes nebo Winona Oak. Od roku 2015 se Schulz také pravidelně objevuje v seznamu DJ Mag Top 100.

Bob Marley by letos oslavil svoje 75. narozeniny, a tak se během roku 2020 plánují různé projekty a menší akce, které si tohoto hudebního velikána připomenou. Přehled všech událostí najdete na oficiálních webových stránkách Boba Marleyho či na sociálních sítích.

Hlasuj pro Boba Marleyho a Robina Schulze v Evropa 2 Music Chart počínaje dnešní 20:00 hodinou!

Zdroj: YouTube, Instagram

Podpořit můžeš i ostatní z aktuální Top 20 nebo kteroukoliv z dalších 3 novinek:

Články, které by tě mohly zajímat