Právě vysíláme

O5 a Radeček představují klip k songu Bra3. Objeví se v něm i 3v1 – Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová

22. února 2021 10:00
O5 a Radeček představují klip k songu Bra3. Objeví se v něm i 3v1 – Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová

Kapela z jesenických hor, O5 a Radeček, představuje nový singl a klip s názvem Bra3. Tématem písně je bratrství, sesterství, vztahy v rodině, ale i mezi přáteli. Do videoklipu se zapojily známé osobnosti se svými sourozenci a dvojice, které k sobě profesně nebo přátelsky patří.

Kromě populárních moderátorek Evropy 2 se v klipu se svými sourozenci objeví zpěvačka Lucie Bílá a herec Jan Čenský, bratři Neckářové, Homolové nebo Timkovi z kapely No Name, Jiří Suchý s Jitkou Molavcovou nebo Lucie Borhyová s Reyem Korantengem a další.

Motivu sourozenectví a přátelství se bude kapela věnovat dlouhodobě, k projektu Bra3 chystá spoustu dalších aktivit. „Chceme rozvíjet a posilovat rodinné vztahy nejen na úrovni sourozenců, ale taky připomínat hodnotu přátelství. Je to pro nás hodně blízké téma, protože kapela je naše druhá rodina, vždyť spolu hrajeme už pětadvacet let. Díky kapele mám kromě Ondry další tři bráchy,“ říká s úsměvem zpěvák O5 a Radeček Tomáš Polák.

 

„Radečci“ dlouhodobě pomáhají ohroženým dětem, a tak bylo přirozené, že se v rámci akce Bra3 spojili s charitativní sbírkou Pomozte dětem. V rámci projektů, které sbírka dlouhodobě podporuje, jsou i programy zabývající se péčí nejen o hendikepované dítě, ale i o zdravého sourozence. „Jejich rodina často musí věnovat veškerou péči, čas i prostředky do péče o postiženého sourozence. Zdravé děti tak trpí hendikepem svých sourozenců, proto jim chceme pomáhat,“ upřesnil Tomáš Polák. Finanční prostředky bude kapela sbírat několika způsoby. Velká část pomoci půjde z připravovaného turné, přičemž z každého prodaného lístku poputuje část výdělku na sbírku, dále z prodeje merchandisingu nebo z výnosů za singl a klip Bra3.

V průběhu letošního roku bude kapela také zveřejňovat nové písně z připravovaného EP. Na květen pak muzikanti z jesenických hor chystají pět největších koncertů ve své pětadvacetileté historii. Turné pod širým nebem proběhne v Olomouci, Brně, Praze, Ostravě a Plzni. Na koncertech vystoupí řada známých hostů. Lístky jsou v prodeji v síti TicketLive.cz.

Zdroj: BrainZone

Články, které by tě mohly zajímat