Právě vysíláme

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová jsou manželé, tajně se vzali v Itálii

18. září 2023 7:34
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová jsou manželé, tajně se vzali v Itálii

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová si řekli svá „ano“. Svatební obřad proběhl v oblasti Gardského jezera v Itálii, po svém boku měla dvojice zhruba dvacet hostů z řad rodiny a nejbližších přátel. „Poctivé valašské kořalky tekly litry,“ prozradil ženich.

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová jsou manželé. V pátek si řekli „ano“Itálii u Gardského jezera, kam pozvali svou rodinu a nejbližší přátele. Jak ženich uvedl, na místě bylo zhruba dvacet hostů. „Chtělo to větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa,“ okomentoval čerstvý novomanžel.

Svatba proběhla jen tři měsíce po zásnubách na Maledivách a čtyři měsíce poté, co se do médií dostala zpráva o zálibě Brzobohatého v drag queen. Český hudebník a herec uvedl, že o ní informace včetně fotografií pravděpodobně poskytla bulváru jeho bývala manželka Taťána Kuchařová, ta však nařčení odmítla. Podporu Brzobohatému vyjádřili Libor Bouček, Eva Burešová, Dara Rolins a další známé osobnosti.

Písařovicovou randí Brzobohatý zhruba rok a půl. Dvojice si od začátku vztahu velmi střeží své soukromí, dokonce veřejně nepotvrdila ani své zásnuby. Právě když vzešla najevo záliba Brzobohatého v převlékání se do ženských šatů, stála partnerka při něm. Dnes už se o drag queen nebojí muzikant zažertovat. Když se ho tak Blesk dotázal, jaké bylo největší úskalí svatby v Itálii, neváhal a s vtipem sobě vlastním uvedl: „Střihnout si se snoubenkou o to, kdo z nás bude mít nakonec svatební šaty.“

Články, které by tě mohly zajímat