Právě vysíláme

Parádní vystoupení! THE SILVER SPOONS ovládli pražské Rock Café

15. února 2020 9:10
Parádní vystoupení! THE SILVER SPOONS ovládli pražské Rock Café

The Silver Spoons se po podzimním turné s kapelou Mirai opět vrátili na koncertní pódium. Pětičlenné hudební uskupení v pražském Rock Café ukázalo, že i v menším prostoru umí předvést dokonalou show.

Energie, charisma a hudební nadání

Několik hodin poté, co vyšel klip k novému singlu Brain Issues, se kapela The Silver Spoons představila před fanoušky v pražském Rock Café a bylo poznat, že jim koncerty chyběly.

Svůj loňský hit I Need A Woman zahráli hned jako druhou skladbu. Už od začátku koncertu měli diváci v Rock Café tušit, že ten večer zažijí něco opravdu výjimečného.

Kapela v čele se zpěvákem Augustinem Dunnem ukázala, že během uplynulého roku skutečně dozrála. Mezi nejlepší momenty patřil například senzační duet se zpěvačkou Elis Mraz nebo velkolepý finiš v podobě hitu He’s Got My Money Now.

Málokterá mladá kapela dokáže ovládnout malé i velké prostory a obecenstva tak, jako The Silver Spoons. Mladí hudebníci letos připravují svoji druhou desku a zdá se, že jsou připraveni na posun mezi přední české rockové skupiny. O této kapele ještě v následujících letech nepochybně uslyšíme.

Zdroj: YouTube, @kubawatzek, thesilverspoons.cz

Články, které by tě mohly zajímat