Právě vysíláme

Paul McCartney odsunul kvůli Taylor Swift vydání alba

4. ledna 2021 11:10
Paul McCartney odsunul kvůli Taylor Swift vydání alba

Když Taylor Swift plánovala vydání svého druhého loňského alba, měla o termínu jasno. Chtěla, aby vyšlo před jejími narozeninami, konkrétně 13. prosince. Jenže dva dny předtím plánoval pustit ven svou desku Paul McCartney.

Během rozhovoru v The Howard Stern Show zpěvák Paul McCartney přiznal, že jeho nové album McCartney III mělo vyjít už o týden dříve. Rozhodl se však ustoupit své kolegyni Taylor Swift, která chtěla novinkou Evermore oslavit své narozeniny.

„Fotili jsme se spolu na obálku Rolling Stone a ona mi krátce na to napsala. ‚Nikomu jsem to ještě neřekla, ale chystám další desku. Chtěla jsem ji vydat ke svým narozeninám. Zjistila jsem ale, že tvé vyjde 11. prosince, a tak jsem termín posunula na 18.‘,“ prozradil někdejší člen The Beatles, co stálo ve zprávě od zpěvačky.

Neváhal a vyšel Swift vstříc. „Když zjistila, že mé album nakonec vyjde 18., vrátila se k původnímu datu. Víte, je důležité nestát si v cestě a chovat se k sobě hezky,“ dodal McCartney, jehož deska se v týdnu vydání stala jedničkou v britském albovém žebříčku.

Zdroj: People, ShutterStock

Články, které by tě mohly zajímat