Právě vysíláme

PENTATONIX ve větším: americké hvězdy se vrátí v květnu 2021 do O2 areny

2. července 2020 8:47
PENTATONIX ve větším: americké hvězdy se vrátí v květnu 2021 do O2 areny

Beznadějně vyprodaný koncert Pentatonix zhatila na jaře pandemie, teď ale přinášíme dobrou zprávu jak pro ty, kteří mají svou vstupenku již koupenou, tak pro ty, kterým se ji nepodařilo sehnat.

Spolu s novým termínem totiž oznamujeme i přesun do O2 areny, kde Pentatonix vystoupí v úterý 25. května 2021. Vstupenky budou v prodeji prostřednictvím TicketMaster a TicketPortal od 7. července 2020.

Původní vstupenky na stání platí i na nové místo konání. Všem držitelům vstupenek na sezení budou automaticky vyměněna místa za nejlepší místa v O2 areně a zaslány nové elektronické vstupenky. Výměna bude probíhat automaticky v delším časovém horizontu, prosíme zákazníky o trpělivost. Zákaznickou podporu kontaktuje výhradně v případě, že vám nový termín nevyhovuje, a to do 31. srpna 2020, kdy skončí refundace vstupenek.

Trojnásobní držitelé ceny Grammy a několikanásobně platinoví Pentatonix si fanoušky získali hlavně díky YouTube, kde skupinu sleduje více než sedmnáct milionů uživatelů a celkový počet zhlédnutí všech videí přesahuje hranice čtyř miliard. Na svém kontě mají nespočet desek plných originálních a cappella verzí známých skladeb.

Svůj poslední projekt, EPčko At Home, kterým Pentatonix reagují na současnou pandemii, vydala skupina teprve před pár dny. Nahrávku doprovází i video ke skladbě Home, které stejně jako celá nahrávka vzniklo přímo v pokojích členů skupiny.

Články, které by tě mohly zajímat