Právě vysíláme

Polonahý Shawn Mendes v novém klipu, hlavní roli v něm hrají láska a léto

26. srpna 2021 8:10
Polonahý Shawn Mendes v novém klipu, hlavní roli v něm hrají láska a léto

Po více než osmi měsících se fanoušci Shawna Mendese mohou těšit z nového singlu Summer Of Love. Ve videoklipu je zpěvák bere na vysněnou dovolenou, které se účastní i hudebnice Tainy, která s Mendesem na písni spolupracovala.

Mírně se zpožděním, ale přece! Shawn Mendes vydává letní singl Summer Of Love, k němuž ve spolupráci s Mattym Peacockem natočil na Mallorce ve Španělsku také videoklip. Ve většině záběrů se objevuje pouze v plavkách, což jeho fanynky na Instagramu nenechalo chladnými a častovaly ho pochvalnými komentáři.

„Doufám, že tenhle singl dá lidem pocit svobody, že přestanou myslet na tíhu běžného života, i kdyby to mělo být pouze na chvíli,“ nechal se slyšet třiadvacetiletý Mendes.

V rozhovoru pro rádio SiriusXM prozradil, že inspirací k napsání písně mu byla jeho přítelkyně Camila Cabello, s níž v minulosti nazpíval song Señorita. Stejné slovo se pak objevuje právě v hudebníkově novince. „Zdálo se, jako by se zastavil čas a my jsme byli znovu dětmi. Mohli jsme se soustředit jen na nalezení sebe samotných, byl to opravdu krásný čas. A tak jsem o něm napsal píseň,“ uvedl zpěvák.

Články, které by tě mohly zajímat