Právě vysíláme

Premiéra: Annabelle přichází s novým singlem a videoklipem Medicine

18. března 2021 17:00
Premiéra: Annabelle přichází s novým singlem a videoklipem Medicine

„Je to medicína pro uši,“ říká dvaadvacetiletá zpěvačka a rapperka z Prahy, která svou hudební dráhu odstartovala během studia hudby v Londýně koncertováním v tamních klubech.

Píseň Medicine připravovala Annabelle už od loňského podzimu, a tak se už nemohla dočkat, až se svým prvním sólovým singlem půjde na svět. Singl vyznívá pozitivně a odhodlaně, přesto se nese v melancholickém duchu a Annabelle se v něm věnuje tématu osamělosti. „Singl Medicine je taková prosba o přátelství, domov. Myslím, že nás všechny loňskej rok dost zaskočil a já si svoje pocity vypsala do týhle písničky,“ poznamenala Annabelle. Za produkcí písně stojí osvědčený producent českého DefJamu a rapových jmen jako jsou Frayer Flexking, Dorian nebo Sergei BarracudaDobrin Mitchev. O poutavý videoklip se skvělým vizuálem se postaral mladý režisér Aleš Valtr, který jej uchopil americkým stylem.

Nakonec posuďte sami:

 

Právě při studiích hudby v Británii získala Annabelle inspiraci pro svůj unikátní vzhled, kterým jsou barevná nalepovací tetování na obličej a citronově žlutá barva. Po návratu do české metropole se úspěšně etablovala na domácí scéně a zavedla se hitem Dadae s producentem Cehou nebo singlem Black HoleFiedlerskim a V. I. C.

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat