Právě vysíláme

Premiéra: Fiedlerski odhazuje masku, nový singl nahrával s Remmem a Alicjou

16. května 2021 17:00
Premiéra: Fiedlerski odhazuje masku, nový singl nahrával s Remmem a Alicjou

Fiedlerski vydává novinku Growing Up, ke které si přizval evropské vycházející hvězdy. Novinku nahrál s Remmem z Holandska a polskou zpěvačkou Alicjou.

Producent Ondřej Fiedler před rokem odstartoval sólovou kariéru. Krátce po vydání debutového EP ID 2.21.92 pouští do světa píseň Growing Up, k níž si přizval vycházející hvězdy evropské hudební scény – mladého holandského zpěváka a skladatele Remmeho, a polskou reprezentantku Eurovize Alicju. Singlem Growing Up tak Fiedlerski definitivně překračuje hranice Česka a ve videoklipu režiséra Ondřeje Kudyna poprvé odhazuje masku.

„Track je o mládí, o tom, že i když to někdy vypadá že jste v prde*i a fakt nevíte kudy jít, že je to úplně v pohodě, protože je to normální aspekt dospívání. Song jsme napsali v době hlubokého Covidu přes Zoom, šlo to poměrně dost rychle, Remme je skvělý zpěvák,” popisuje Fiedlerski a pochvaluje si spolupráci s Remmem, který přijel na natáčení klipu do Prahy. Píseň jako taková vznikala distančně. Fiedlerski spolu s Remmeho producentem singl napsali v ČeskuRemme ho nahrál Holandsku a Alicja ho dotočila v Polsku.

Na písni Growing Up vzniklo unikátní seskupení umělců, kteří reprezentují mladou svěží vlnu, jež přináší nové hudební zážitky. Remme je dvaadvacetiletý zpěvák z Holandska, který nedávno zaznamenal obrovský úspěch v českých rádiových žebříčcích s písní Lose Touch, kde se několik měsíců držel na předních příčkách.

Videoklipu se ujal opět dvorní režisér a kameraman Ondřej Kudyn, který se rozhodl pro černobílý retro look, jenž posunul vizuál o level výš a skvěle vynesl téma singlu. „Videoklip jsme natáčeli v Praze a v Polsku. V téhle době to bylo docela zajímavý to ukočírovat tak, aby to všechno dopadlo, ale nakonec jsem z výsledku nadšený,” dodává Fiedlerski.

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat