Právě vysíláme

Projekt Adama Mišíka Hills 97 přichází s novinkou Ona to ví. Featuringu se ujala talentovaná Pam Rabbit

22. července 2021 9:12
Projekt Adama Mišíka Hills 97 přichází s novinkou Ona to ví. Featuringu se ujala talentovaná Pam Rabbit

Projekt Hills 97 jehož tvářemi jsou Adam Mišík, producent Enthic a nově i kytarista David Gašpár, přichází s další letní novinkou. Tentokrát si do písně i videoklipu přizvali talentovanou zpěvačku Pam Rabbit, kterou mohou fanoušci znát z posledních ročníků Eurovize.

Uskupení spojilo své síly ke vzniku písně Ona to ví, skrze kterou berou umělci diváky i posluchače na večírek do centra hříchů. „Singlem Ona to ví navazujeme na EP z minulého roku. Tentokrát jsme se přesunuli k trochu temnějším náladám a zvukům. Chtěli jsme přijít s trochu víc klubovým zvukem a najít groove, který vás rozhýbe,“ prozrazuje Adam Mišík.

Pam je podle nás jeden z největších talentů a songu nasadila korunku,“ představil zpěvačku, textařku a skladatelku s arménskými kořeny Pam Rabbit Adam Mišík„Kluci mi pustili několik písní, co připravují, ale Ona to ví mě ihned zaujala a hned jsem klukům řekla, že tenhle track chci udělat s nimi. Hned v ten den jsme vymysleli moji sloku a nahráli ji,“ uvedla Pam, která přiznala, že o spolupráci nemusela přemýšlet dlouho.

Kromě hostování na tracku se Pam pustila i do režie samotného videoklipu. Adam mi od první chvíle, co jsem ho poznala, připomínal svým úsměvem Jokera, a tak jsem tuto představu využila na námět pro scénář,“ svěřila se zpěvačka s tím, že natáčení a následného zpracování se ujal její parťák Michael Nováček. Ve žhavém a akčním vizuálu tak sledujeme hudebníky v rolích padouchů v jednom z největších strip barů u nás.

 

Články, které by tě mohly zajímat