Právě vysíláme

RIHANNA v novém rozhovoru prozradila, v čem tkví klíč jejího úspěchu a kolik chce mít dětí

2. dubna 2020 8:10
RIHANNA v novém rozhovoru prozradila, v čem tkví klíč jejího úspěchu a kolik chce mít dětí

Zpěvačka, módní návrhářka a úspěšná podnikatelka Rihanna v rozsáhlém rozhovoru popsala, jak dokázala uspět i mimo svět hudby. Rodačka z Barbadosu zároveň prozradila, že chce do deseti let mít děti.

Jedna z nejvlivnějších žen současnosti

Málokterá osobnost z hudebního světa si dokázala vybudovat tak úspěšnou podnikatelskou kariéru, jako Rihanna. Autorka hitů Umbrella či Diamonds během minulého desetiletí rozjela úspěšnou módní značku jako Fenty Beauty i charitativní nadaci Clara Lionel Foundation – její pozice mezi celosvětovými podnikateli a vlivnými osobnostmi nadále roste.

 

Jak to Rihanna dělá? V čem tkví klíč k jejímu úspěchu? Právě to prozradila populární zpěvačka v nedávném rozhovoru pro britský časopis Vogue. Jedna z předních vlastností je, že svoji práci bere smrtelně vážně. „Odmítám vydat něco, co nesplňuje moje požadavky o kvalitě,“ uvedla Rihanna například o svých módních oděvech Savage X Fenty. Dvaatřicetiletá podnikatelka prý osobně píše všechny popisky svého zboží, prý protože jen tak může do detailu popsat nejlepší vlastnosti svých produktů. Rozhodně nedopustí, aby jí někdo říkal, co má dělat!

Další velkou předností Rihanny je prý to,  že se obklopuje lidmi, se kterými jí baví pracovat. Její tým sice často maká dlouho do noci, ale umí si práci i trochu ulehčit občasným panákem!

Rihanna se v rozsáhlém rozhovoru také přiznala, že do deseti let chce mít 3 až 4 děti! Zpěvačka se sice nedávno rozešla s podnikatelem Hassanem Jameelem, ale údajně se nebrání ani adopci dítěte, pokud si nikoho do té doby nenajde.

Něco nám říká, že si Rihanna i s touto výzvou poradí lehce!

Zdroj: Vogue UK, Shutterstock, YouTube

Články, které by tě mohly zajímat