Právě vysíláme

RITA ORA vystavuje své bezchybné tělo na luxusní dovolené

21. srpna 2020 11:10
RITA ORA vystavuje své bezchybné tělo na luxusní dovolené

Britská zpěvačka Rita Ora sbírá síly na nový projekt! Vystavuje své tělo na luxusní dovolené na řeckém ostrově Korfu.

Rita dala nahlédnout svým fanouškům na Instagramu, jak relaxuje a užívá si luxusní dovolenou. Zpěvačka hitu Let You Love Me se na sociálních sítích pravidelně chlubí fotkami v bikinách. Máme jí rozhodně co závidět!

Rita zaplatila za týdenní dovolenou v luxusní vile na Korfu zhruba  123 000 liber (cca 3 555 000 korun českých). Zpěvačka pobývala se svým novým přítelem, řecko-francouzským režisérem Romainem Gavrasem v luxusní vile, která nabízí úplné soukromí. Balkón se také chlubí 180 stupňovým výhledem na řecké a albánské pobřeží. Luxusní nemovitost má dva nekonečné bazény, lázně, kino a soukromou jachtu o délce 24 metrů.

V životě musíte žít v okamžiku a být vděčni za přítomnost a za vše, co je před námi, ne za vámi! Měla jsem jeden z nejúžasnějších výletů vůbec. Jsem navždy vděčná, ale budu se muset vrátit do práce. Nemůžu se dočkat, až vám ukážu, proč jsem si vzala tuto dovolenou a co já a můj tým připravujeme pro vás všechny! Je to tak vzrušující Vydržte! Něco se blíží!“  nalákala Rita své fanoušky na nový projekt. Věříme, že v tak krásném prostředí nabrala britská zpěvačka nové síly a těšíme se na novinky, které připravuje!

Zdroj: The Sun, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat