Právě vysíláme

SEBASTIAN se vrací na hudební pódia! Oblíbený zpěvák vyráží na turné Rub a líc

23. března 2019 8:00
SEBASTIAN se vrací na hudební pódia! Oblíbený zpěvák vyráží na turné Rub a líc

Po krátké zdravotní pauze se zpěvák Sebastian vrací na hudební pódia. Na přelomu března a dubna absolvuje krátkou sérii tří koncertů pod hlavičkou Rub a líc Tour 2019.

Turné je pojmenováno podle aktuálního singlu Rub a líc a zpěvák se během něj zastaví postupně v Brně, Praze a Liberci. Půjde o největší samostatné koncerty v Sebastianově dosavadní kariéře. „Na turné se moc těšíme, je to pro nás nová výzva. Bude to začátek nové etapy, i proto nám na téhle minisérii tolik záleží,“ přiznává Sebastian. „S písničkami z první desky jsme odehráli stovky koncertů. A i když je máme všichni rádi, je čas nabídnout fanouškům něco jiného. Intenzivně pracujeme na druhém albu, máme spoustu nového materiálu a většinu písniček z chystané desky chceme našim posluchačům představit poprvé právě na tomto turné.“

Sebastian zatím zveřejnil dvě ukázky. Po loňském singlu Bestseller vydal koncem února novinku Rub a líc. Na YouTube patří skladba k nejpřehrávanějším českým písničkám posledních týdnů. Svůj podíl na tom jistě nese i vydařené video, které vypráví příběh o síle lidského pouta. Podle hudebních novinářů jde o Sebastianovu nejvyzrálejší píseň. Produkci má tradičně na svědomí ODD, někdejší člen populárních ATMO Music, textařsky se na singlu podíleli i Xindl X a skupina Jananas.

Turné Rub a líc 2019:

  • Brno – Sono Centrum (28. března 2019)
  • Praha – Roxy (10. dubna 2019)
  • Liberec – Lidové sady (12. dubna 2019)

 

Zdroj: Warner Music

Články, které by tě mohly zajímat