Právě vysíláme

Sebastian vydává nový společný singl s rapperem Lipem: skladbu doprovází drsný klip

19. září 2020 8:10
Sebastian vydává nový společný singl s rapperem Lipem: skladbu doprovází drsný klip

Talentovaný český zpěvák Sebastian vydává nový singl Prach! Na drsné skladbě se podílel i další hrdý Liberečák: rapper Lipo.

Nový začátek

Skladba Prach je zároveň první, kterou Sebastian vydává s novým vydavatelstvím Universal Music. „Máme cíle, máme ambice a chceme navázat na naše úspěšné období, a to s novým týmem lidí, kteří na tom s námi budou pracovat. Byl to velký krok, ale tak nějak vnitřně cítíme, že to tak mělo být,“ komentuje mladý zpěvák začátek nové éry.

Nový singl vznikl ve spolupráci s dalším „Liberečákem„, rapperem Lipem. „S Lipem jsme chtěli udělat song už v minulosti, ale nikdy nepřišla ta správná chvíle. Tady se to přímo nabízelo a přišlo mi to jako správné a rozumné řešení,“ vysvětluje vznik spolupráce Sebastian.

K písni Prach vznikl i povedený hudební klip, v němž hlavní roli ztvárnila mladá herečka Martina Babišová. Video si můžete pustit níže.

Hudební spolupráce Sebastiana s Lipem zřejmě ještě nějakou chvíli potrvá. Jak sám autor hitu Toulavá vysvětluje: „Během těch pár let jsme měli dost času na to přemýšlet o naší práci. Uvědomili jsme si naše chyby a nedostatky a snažili se je odstranit. Chceme začít novou etapu a tohle byl první krok k její realizaci. Doufáme v úspěšné singly, s nimiž zakončíme turné ve Foru Karlín.“ 

Máme se tedy na co těšit!

Zdroj: Universal Music CZ, YouTube, Radek Kudláček (Foto)

Články, které by tě mohly zajímat