Právě vysíláme

SELENA GOMEZ je zpátky na INSTAGRAMU. Fanouškům napsala nádherný vzkaz!

18. ledna 2019 11:10
SELENA GOMEZ je zpátky na INSTAGRAMU. Fanouškům napsala nádherný vzkaz!

Selena Gomez o sobě nedala dlouhou dobu vědět. Populární zpěvačka se totiž několik měsíců nacházela v psychiatrické léčebně, kde byla hospitalizovaná po nervovém zhroucení.

Už několik týdnů je Selena z léčebny venku a užívá si čas s rodinou a přáteli. Po celých pěti měsících rovněž zveřejnila fotografii na Instagramu a potěšila tak řadu fanoušků, kterým se po jejich oblíbené brunetce stýskalo. K černobílé fotografii připsala Selena rovněž vzkaz a zhodnotila rok 2018, který pro ni rozhodně nebyl snadný.

„Je už to dlouhá doba, co jste o mně naposledy slyšeli, ale chtěla jsem vám všem dodatečně popřát šťastný nový rok a moc vám poděkovat za všechnu lásku a podporu, kterou mi dáváte. Loňský rok byl pro mně ve znamení sebereflexe, růstu a výzev, jenž nám ukazují, kdo jsme a co jsme schopni překonat. Věřte nebo ne, ale jsem pyšná na osobu, kterou jsem se stala a těším se, co mi tento rok přinese. Miluji vás,“ napsala Selena, pro kterou je zdá se rok 2019 ve znamení nového životní kapitoly a hodně pracovních příležitostí.

 

Zdroj: Instagram

4 způsoby, jak zjistíte, že vás protějšek podvádí

Články, které by tě mohly zajímat