Právě vysíláme

SELENA GOMEZ konečně vydala svou novou desku Rare!

11. ledna 2020 8:00
SELENA GOMEZ konečně vydala svou novou desku Rare!

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti Selena Gomez vydala dlouho očekávané album Rare, které se na světlo světa dostalo 10. ledna 2020.

Na desce se objevuje celkem 13 skladeb, mezi které patří rovněž již vydané hlavní singly Lose You To Love Me a Look At Her Now, které si jen na YouTube připsaly přes půl miliardy streamů. Album je dostupné jako klasické CD, CD s autogramem, LP v několika různých barvách a jako box set, jehož součástí jsou fotografie.

Výše zmíněný singl Lose You To Love Me se stal historickým momentem zpěvaččiny kariéry, jelikož se stal první skladbou, která se dostala až na první místo žebříčku Billboard Hot 100 a zároveň nejrychleji získala platinovou certifikaci. Autorsky se na singlu kromě Gomez podílela například Julia Michaels a videoklip natočila renomovaná režisérka Sophie Muller, která stojí za klipy Beyoncé, Coldplay, Maroon 5, Shakiry a mnoha dalších.

Selena Gomez začínala jako úspěšná herečka, která se prostřednictvím kapely Selena Gomez & The Scene v roce 2008 přesunula na pole hudby. Po třech albech kapelu opustila a dala se na sólovou dráhu a od té doby její alba i jednotlivé skladby plní přední příčky prestižních hitparád. Selena za svou kariéru prodala přes 7 milionů alb a 23 milionů singlů, na svém kontě má přes 20 miliard streamů a v roce 2017 byla Billboardem zvolena ženou roku.

Pusťte si singl Rare:

 

Zdroj: YouTube, Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat