Právě vysíláme

Shawn Mendes vydává nový singl Wonder. Jak se vám líbí odvážný hudební klip?

3. října 2020 8:10
Shawn Mendes vydává nový singl Wonder. Jak se vám líbí odvážný hudební klip?

Kanadský zpěvák Shawn Mendes se vrací! Dva roky poté, co vydal povedenou desku Shawn Mendes, připravuje nové album. První singl z desky vyšel právě tento týden.

Roztomilý romantik

Snadno se zapomíná na fakt, že Shawnu Mendesovi je pouhých dvaadvacet let. Talentovaný kanadský hudebník láme srdce už od roku 2015, kdy vydal debutovou desku Handwritten. Od té doby roste sláva a renomé tohoto zpěváka raketovým tempem. A není se čemu divit. Málokdo totiž v tak mladém věku dokáže složit písně, které jsou romantické i vkusné zároveň.

Rodák z kanadské provincie Ontario nyní představil první singl letošního roku. Skladba nese název Wonder a pochází z připravované stejnojmenné desky. Text písně uvažuje o některých společenských problémech, s nimiž se v dnešní době potýkáme. Shawn například zmiňuje polarizaci společnosti či kritiku na sociálních sítích.

Mladý zpěvák k singlu vydal i kreativní hudební klip. Shawn se v něm zřejmě trochu inspiroval ikonickým videem ke skladbě You’re Beautiful od britského zpěváka Jamese Blunta! Povedené krátké video si můžete pustit níže.

Nové album Wonder od Shawna Mendese vychází už 4. prosince.

Zdroj: YouTube, Instagram, Billboard

Články, které by tě mohly zajímat