Právě vysíláme

Slavný hudební pár jde od sebe! Rapper SEPAR a zpěvačka TINA oznámili rozchod

15. srpna 2020 11:14
Slavný hudební pár jde od sebe! Rapper SEPAR a zpěvačka TINA oznámili rozchod

Zpěvačka Tina a slovenský rapper Separ tvořili pár sedm let, nyní ohlásili, že jdou od sebe. Separ svým fanouškům napsal vysvětlující vzkaz na Instagram.

Manželé na sociální sítě moc často společné příspěvky nezveřejňovali, proto nikomu nepřišlo divné, že už dlouho nepřidali žádnou společnou fotku.

„Ahojte, vzhledem k tomu, že jste nás roky podporovali a přáli nám, rozhodli jsme se, že se to dozvíte od nás, a tak jak to reálně je. Tina a já jsem spolu prožili nádherné životní období, během kterého jsme stihli zažít vše, co vystihuje věta ‚v dobrém i ve zlém‘. Viděli jsme spolu kus světa, vychovávali dvě nádherné děti, vybudovali společný domov. Ale zažili jsme i velmi těžké chvíle, kdy jsme si opravdu sáhli na dno, ne to finanční, ale psychické,“ napsal Separ na svůj instagramový profil k fotce s Tinou.

Slavný pár se podle prohlášení odcizil: “Jak ubíhal čas, každý z nás se začal věnovat rozdílným tématům a věcem. Začali jsme se vzdalovat. Rodina pro nás vždy byla na prvním místě, ale témata o kterých jsme si povídali, jsme začali vidět z jiných úhlů a nenacházeli propojení. Proto jsme se po velmi těžké a rozhodně ne jednoduché úvaze rozhodli, že dokud to zvládneme v lásce a míru, půjdeme každý svou cestou.“


„Všichni za jednoho každopádně zůstáváme i nadále, protože jsme už navždy rodina, kterou spojuje krásných sedm let a dvě dokonalé děti! Jen jsme se rozhodli nepokračovat jako pár. Nebylo to jednoduché rozhodnutí,“
zakončil své prohlášení rapper Separ, který zřejmě mluvil i za Tinu, která svůj profil na Instagramu dlouhodobě deaktivovaný a sama tedy text sdílet nemůže. Dle Separových InstaStories zůstávají manželé přáteli. Tina v nich odhalila, že se příští měsíc na sociální sítě vrátí i s novými písničkami. Máme se na co těšit!

Zdroj: Instagram 

Články, které by tě mohly zajímat