Právě vysíláme

Smutná zpráva pro fanoušky! MANDRAGE ruší turné a rozloučí se posledním koncertem v Praze

29. ledna 2020 19:27
Smutná zpráva pro fanoušky! MANDRAGE ruší turné a rozloučí se posledním koncertem v Praze

Fanoušci Mandrage se bohužel dozvěděli špatnou zprávu. Kapela se totiž rozhodla k radikálnímu řešení a s výjimkou jediného koncertu zrušila celé své nadcházející turné Dlouhej únor!

Mandrage před Vánocemi oznámili, že si dají větší pauzu a turné Dlouhej únor bude jejich na dlouhou dobu poslední. Nyní je ovšem bohužel všechno jinak a kapela přidala na Facebook dlouhé prohlášení, ve kterém fanouškům vzkazuje, že se turné neuskuteční a Mandrage vystoupí pouze v pražském Foru Karlín.

„Ahoj všem, bohužel nemáme jinou možnost, než oznámit, že s výjimkou koncertu v pražském Foru Karlín rušíme celé nadcházející turné Dlouhej únor. Všichni jsme do poslední chvíle věřili tomu, že to zvládneme a že to bude fajn. Že odejdeme ze scény s čistým štítem a třeba se zas jednou, celí šťastní, vrátíme. Naše plány ovšem náhle vzaly za své. Navzdory tomu, že jsme se všichni snažili, aby se Víťa dal dokupy, navzdory tomu, že jsme minulý týden začali všichni zase zkoušet, navzdory Víťovu zdánlivě znovu nabytému elánu, navzdory všem dohodám,“ napsala kapela a dodala, že zpěvák kapely Vítek s ostatními členy přerušil komunikaci a všem poslal SMS s tím, že chce turné zrušit.

Pochování kapely

„Rozloučíme se s vámi v sobotu ve Foru Karlín. Voláme našim kamarádům, zpěvákům, producentům, všem, které máme rádi a zveme je, aby nám pomohli pochovat naši kapelu. Ukazuje se, že máme kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří nás přijdou podpořit, řada z nich i přes své původní sobotní plány, a kteří se uvolili takhle narychlo naučit naše písničky. Zahrajem si spolu naposled, i když ne v sestavě, v kterou jsme do poslední chvíle doufali,“ napsali poté Mandrage v prohlášení a vypadá to, že se budou muset obejít bez svého zpěváka i při svém posledním koncertu.

Ačkoliv nyní Vítek Starý prožívá těžké časy, kapela mu za všechno děkuje a zároveň prosí fanoušky i média, aby byli k jejich kamarádovi ohleduplní. Nikdo z nás totiž neví, do jaké životní situace se dostane. I my proto přejeme Vítkovi jen to nejlepší a doufáme, že to jednoho dne ještě za mikrofonem pořádně pořádně rozbalí 😉

Přečtěte si celé vyjádření kapely Mandrage:

 

Zdroj: Facebook

Články, které by tě mohly zajímat