Právě vysíláme

Spor mezi TAYLOR SWIFT a SCOOTEREM BRAUNEM rozdělil showbyznys! Kdo zpěvačku obviňuje z lhaní?

5. července 2019 11:10
Spor mezi TAYLOR SWIFT a SCOOTEREM BRAUNEM rozdělil showbyznys! Kdo zpěvačku obviňuje z lhaní?

Taylor Swift opět rozvířila vlny showbyznysu. Populární zpěvačka se totiž před pár dny ostře pustila do slavného manažera Scootera Brauna a rozdělila americké celebrity na dva tábory.

Taylor ve svém postu na Tumblr zveřejnila šokující zprávu, ve které obviňuje Scootera Brauna z ukradení autorských práv. Scooter totiž koupil za 300 milionů dolarů celé vydavatelství Big Machine Label a autorská práva několika zpěvaččiných desek jsou nyní jeho. Swift navíc manažera Justina Biebera či Ariany Grande označuje za šikanátora, jenž s ní v minulosti často manipuloval.

Ačkoliv se samotný Braun zatím k celé situaci nevyjádřil, bývalý majitel Big Machine Label Scott Borchetta zveřejnil na internetu svou verzi příběhu, ve které tvrdí, že Taylor lže a o koupi vydavatelství moc dobře věděla. Nabídku odkoupit svou hudbu navíc prý několikrát odmítla.

Americký showbyznys je nyní rozdělen na dva tábory, přičemž jedna skupiny nadává Braunovi a ta druhá pro změnu tvrdí, že Taylor nemá pravdu a Scooter je skvělý člověk. Ti, kdo se Brauna veřejně zastávají, jsou Justin Bieber, Sia či Demi Lovato. Situaci navíc okomentovala i Scooterova žena, jenž Taylor na Instagramu vzkázala, že rozhodně nemůže nikoho nazývat šikanátorem, protože ona sama sbírá a opouští přátele jednoho za druhým.

Opačný názor na Brauna má například zpěvák Todrick Hall. Ten dokonce tvrdí, že Scotter je homofobní a Taylor ve skutečnosti nesnáší. Na adresu vlivného manažera pak nelichotivě promluvili například i Brandon Urie či Iggy Azalea.

 

Vyjádření Branovy ženy:

 

Zdroj: Instagram, Twitter

Články, které by tě mohly zajímat