Právě vysíláme

TAYLOR SWIFT před lety pořádně ztrapnila JOA JONASE. Nyní se mu konečně omluvila!

16. května 2019 8:00
TAYLOR SWIFT před lety pořádně ztrapnila JOA JONASE. Nyní se mu konečně omluvila!

Ještě předtím, než začala Taylor Swift randit se svými kolegy z branže, jako začínající osmnáctiletá country zpěvačka chodila nějakou dobu s Joem Jonasem ze skupiny Jonas Brothers. Vztah s mladým zpěvákem jí tenkrát však nevyšel a Joe Taylor pustil k vodě.

Blonďatá kráska se tehdy zpěvákovi pěkně pomstila a během rozhovoru v show Ellen DeGeneres o svém bývalém příteli řekla, že se s ní rozešel přes SMS zprávu, a tudíž se k ní zachoval pěkně nefér. Toho se samozřejmě ihned chytl americký bulvár a dnes již šťastně ženatý Joe byl na nějakou dobu veřejným nepřítelem číslo jedna, který nevinné a mladičké Taylor zlomil srdce.

O jedenáct let později se zpěvačka dívá na celou věc jinak a lituje toho, že tenkrát Joea takto veřejně zostudila. Právě před samotnou moderátorkou Ellen přiznala, že tenkrát byla velmi mladá a třískala s ní puberta. „Neměla jsem o tom tehdy mluvit. Bylo to příliš. Bylo mi osmnáct a dnes se tomu už oba smějeme, ale tenkrát jsem byla ještě vážně puberťačka,“ řekla Taylor, o které je známo, že si účty s bývalými partnery vyřizuje prostřednictvím songů. Její současný přítel Joe Ilwin by měl být tedy na pozoru. 😊

Taylor a její rozhovor z roku 2008:

 

Taylor Swift znovu u moderátorky Ellen DeGeneres o jedenáct let později (1:30):

 

Zdroj: Cosmopolitan

Články, které by tě mohly zajímat