Právě vysíláme

Taylor Swift překvapila fanoušky přiznáním, kdo jí pomohl složit novou hudbu

27. listopadu 2020 8:10
Taylor Swift překvapila fanoušky přiznáním, kdo jí pomohl složit novou hudbu

Taylor Swift si většinu song píše sama a na pomoc si občas zavolá profesionální textaře. Kdo zpěvačce pomáhal s její doposud polední deskou?

Album Folklore u fanoušků zabodovalo a Taylor se v něm opět vrátila ke starým časům, kdy zpívala country a folk s kytarou. Deska se stala velmi úspěšnou a získala i několik nominací na ceny Grammy. Hned pod dvěma songy je pak kromě Taylor podepsaná i tajemná osoba pod jménem William Bowery. Kdo je člověk, co pomáhal složit text k písním Betty a Exil? Taylor to nyní prozradila!

Jak Swift přiznala na platformě Disney+, záhadným textařem je její přítel Joe Alwyn, se kterým chodí již pár let. „Nikdy bychom se k tomu asi neodhodlali, protože proč bychom spolu vůbec měli psát songy, že? Jeden den jsme se o tom ale začali znovu bavit a já řekla: ‚Hej, to bude asi divný a možná nás to bude štvát, ale jsme v karanténě a není moc co dělat, tak bychom to mohli aspoň zkusit a uvidíme, co?'“ řekla zpěvačka v jedné ze scén koncertního filmu Folklore: The Long Pond Studio Sessions.

Song Betty:

 

Song Exil:

 

Zdroj: Cosmopolitan

Články, které by tě mohly zajímat