Právě vysíláme

TEKASHI 6IX9INE je oficiálně zcela volný! Vrátí se zpět na Instagram?

2. srpna 2020 13:10
TEKASHI 6IX9INE je oficiálně zcela volný! Vrátí se zpět na Instagram?

Kontroverzní rapper Tekashi 6ix9ine je oficiálně svobodný. Podle jeho právníka byl mu byl sundán sledovací náramek a skončilo mu domácí vězení.

Tekashi je od 31. července oficiálně volný a už nemusí veškerý čas trávit jen doma. Stále ho však čeká celkem 300 hodin veřejně prospěšných prací.

Rapper se v americkém vězení nacházel od listopadu 2018 do dubna 2020 a několik posledních měsíců byl v domácím vězení. Za trestnou činnost mu původně hrozilo 47 let za mřížemi, ovšem rapper se životu v base vyhnul tak, že policii udal několik členů jeho bývalého gangu Nine Trey.

Ačkoliv byl Tekashi během domácí vězení velmi aktivní na Instagramu, nyní nové příspěvky už nezveřejňuje. V jednu chvíli dokonce jeho právník uvedl, že 6ix9ine si musel svůj instagramový účet zrušit kvůli své vlastní bezpečnosti. Nyní je ale opět dostupný.

Doposud se neví, kde se nyní již zcela svobodný rapper nachází. Jeho advokát ovšem uvádí, že se Tekashi na sociální sítě vrátí nejpozději do sedmi dnů. Budou opět jeho příspěvky provokativní? To uvidíme!

 

Zdroj: Pagesix.com

Články, které by tě mohly zajímat