Právě vysíláme

Tereza Balonová vydává videoklip k singlu Tak málo

17. října 2020 8:10
Tereza Balonová vydává videoklip k singlu Tak málo

Tereza Balonová dnes slaví dvacáté narozeniny a jako dárek si nadělila videoklip k popové baladě Tak málo.

I přes letošní komplikovanou situaci s živým hraním, má Tereza za sebou hektické koncertní léto. Série vystoupení před Davidem Kollerem, skupinami Mirai nebo Jelen jí daly šanci se úspěšně představit novým posluchačům. Právě během cest na letní vystoupení vznikla nová píseň Tak málo.

 

„Už při loňském cestování s kapelou Jelen jsem si uvědomila tu rozdílnost dvou světů, ve kterých jsem žila. Dopoledne ve školní lavici a příprava na maturitu. Večer přátelé, milovaná muzika a vystoupení před tisícovkami posluchačů. O víkendu z koncertu na koncert. Přemýšlela jsem nad tím, do jaké míry člověk může ovlivnit to, kam ho život zavede. A že stejně je nakonec nejkrásnější se vracet domů,“ říká o vzniku své nové písně Tereza.

Videoklip k singlu Tak málo se natáčel v Praze a záměrem zkušeného filmaře Ondřeje Urbance i zpěvačky bylo zachytit právě tu zvláštní atmosféru dvou různých světů.

 

Tereza je výrazně talentovaná mladá dáma. Nejen, že je vynikající autorka, instrumentalistka a zpěvačka, ale ještě navíc v ní dříme herecký talent. Ve videu nemá žádnou dramatickou hereckou roli, ale zvládla najednou řídit, zpívat i hrát svůj part s nadhledem, jako kdyby to dělala odmalička. Klobouk dolů,“ popisuje Urbanec.

 

Pro Terezu bylo natáčení první větší zkušeností s filmovým světem. Navíc jí režisér svěřil luxusní Fiat Spider. „Vše proběhlo bez komplikací a celý natáčecí den byl neskutečným zážitkem,“ vzpomíná Tereza.

Píseň Tak málo dostala současný popový sound a je silnou emotivní výpovědí dívky, která ví, že opouští bezstarostné „dětství“ a nenávratně se stává součástí světa dospělých. Symbolicky se tak děje v den jejích 20. narozenin.

Skladba Tak málo bude součástí debutového alba, které vyjde v září 2021. „Písničky mám napsané, ale člověk v mém věku se pořád docela rychle proměňuje a tvoří, takže ten seznam písniček na desku si pořád dokola přepisuji. Na těch, u kterých už vím, že je na desce chci, se ale už pracuje,“ přibližuje zpěvačka.

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat