Právě vysíláme

Timmy White zpívá v singlu Love Me Hate Me o vztahu s krásnou, ale povrchní dívkou

4. července 2021 19:10
Timmy White zpívá v singlu Love Me Hate Me o vztahu s krásnou, ale povrchní dívkou

Zpěvák Timmy White navazuje na singl Heartbreaker a vydává další pop-punkový song. Jmenuje se Love Me Hate Me a mladý hudebník v něm zpívá o nevyrovnaném vztahu s krásnou, ale povrchní dívkou.

Miluj mě, miluj mě a pak mi prostě zlom srdce, nenáviď mě, nenáviď mě, tak mě nahraď někým jiným,“ začíná refrén nového singlu Love Me Hate Me Zpěváka roku Hudebních cen Evropy 2 Timmyho Whitea. Navazuje jím píseň Heartbreaker, která v sobě rovněž nese známky pop-punku.

„Píseň je o tom, že miluješ nějakou dívku, která tě ale celou dobu jen využívá, čímž tě úplně zlomí. A jelikož jsi zlomený, ta dívka tě za to začne postupně nenávidět, a pak tě nahradí někým novým,“ vysvětluje White pointu celého singlu.

Ten nejenže sám napsal, ale rovnou si k němu sám zrežíroval a následně zprodukoval také videoklip. V něm se hádá s krásnou modelkou, která měla za úkol působit co nejvíce povrchně. Natáčelo se v exteriérech Ústeckého kraje, na vhodné počasí čekali protagonisté několik týdnů.

Timmy White je aktuálně ponořený do příprav svého debutového alba. Dle svých slov má složenou již většinu songů a věří, že se mu podaří vrátit pop-punkovou hudbu do českého mainstreamu. Některé z doposud nevydaných písní si budou moci příznivci mladého muzikanta poslechnout na jeho samostatném koncertě už 13. srpna v pražské Caffesion Gallery na Střeleckém ostrově.

Články, které by tě mohly zajímat