Právě vysíláme

TOMÁŠ KLUS a slovenský rapper SUVERENO prožívají Samé dobré věci. Podívejte se na klip plný dětí, lásky a pohody

19. června 2020 11:10
TOMÁŠ KLUS a slovenský rapper SUVERENO prožívají Samé dobré věci. Podívejte se na klip plný dětí, lásky a pohody

Uvolněný a pohodový song přichystal pro svoje fanoušky písničkář Tomáš Klus a slovenský rapper Suvereno. Oba dva jsou na podobné myšlenkové vlně, mají příbuzný styl života i názor na dění kolem nás. Bylo tak jen otázkou času, kdy společný song přijde.

Veselá zahradní párty plná dětí posloužila jako parádní zázemí pro natočení nového optimistického klipu, který má právě premiéru. Ke skladbě a spojení se Suverenem Tomáš Klus vysvětluje: „Svět je plný rozdílů, jimiž se necháváme rozdělovat. Hudba však spojuje jinakosti navzdory a je schopna posvítit do hloubky, k podstatě věcí, která je nám společná, ať už posloucháme rap nebo folk. My se Suvem tuto hloubku spatřili v rodině, to jejím prostřednictvím nám došlo, že se štěstí nehledá, ale uvědomuje. A tohle je ono poznání – manifest. Kéž se nám všem dějí Samé dobré věci.“ Suve k tomu dodává: „S Tomem se známe léta a potkáváme se na společných akcích. Oba máme podobné vnímání života i rodinnou konstelaci, každý máme tři děti, a proto u mně vznikla myšlenka udělat společný song o věcech, které nás spojují. Ten nápad vznikl už dříve a v posledních týdnech nadešel ideální čas, abychom ho realizovali. Všechno šlo hladce, tím pádem je pohoda cítit i ze samotného songu a klipu.“

Tomáš Klus bude taky jedním z hudebních hostů letošního Summer Campu Evropy 2. Jestli chcete poslat své dítko na tábor, kde si bude moct s Tomášem zazpívat u táboráku, máte právě teď možnost! Mrkněte sem!

Články, které by tě mohly zajímat