Právě vysíláme

Travis Scott si smazal Instagram. Neunesl kritiku za svůj nepovedený halloweenský kostým

3. listopadu 2020 14:10
Travis Scott si smazal Instagram. Neunesl kritiku za svůj nepovedený halloweenský kostým

Celebrity si na svých hollywoodských kostýmech často dávají velmi záležet a s maskami se pak chlubí na sociálních sítích. I rapper Travis Scott to udělal a pořádně se mu to vymstilo.

Travis patří mezi nejoblíbenější rappery současnosti a na sociálních sítích několik milionů followerů. Po kritice svého hollywoodského kostýmu se však zřejmě urazil a profil si smazal.

Rapper se na letošní Halloween převlékl za Batmana a sehnal s zřejmě velmi drahý kostým. Jelikož se chtěl ale trochu odlišit, nepořídil si černý oblek, ale naopak hnědý s lesklým pláštěm. Maska známého superhrdiny pan navíc na jeho hubené postavě vypadala poněkud zvláštně.

Kostým u fanoušků rozhodně úspěch nesklidil. Mnozí se mu za něj v komentářích pošklebovali a psali, že Travis vypadá spíš jako brouk než superhrdina. A jelikož ego úspěšného rappera bylo zjevně dost pošramoceno, Travis si hned po několika hodinách Instagram smazal. Jsme si ovšem jisti, že jeho definitivní konec na sociálních sítích to není a za pár dnů je zase zpátky. 😊

 

Zdroj: CNN Edition

Články, které by tě mohly zajímat