Právě vysíláme

Třiadvacetiletá vycházející popová hvězda MABEL vydává další pecku Mad Love

10. června 2019 8:10
Třiadvacetiletá vycházející popová hvězda MABEL vydává další pecku Mad Love

Španělsko-britská zpěvačka Mabel vydává singl Mad Love, jež pochází z jejího vysoce očekávaného debutového alba High Expectations, které vyjde 2. srpna.

Režie videoklipu k singlu se ujal Marc Klasfeld, který v minulosti pracoval například s Cardi B nebo Jay-Z. Mad Love navazuje na obrovský úspěch posledního singlu Don’t Call Me Up, který se v Británii usadil na třetí příčce a strávil osm týdnů v řadě v Top 10.

Mabel, které je pouhých 23 let, byla již dvakrát nominována na Brit Award, prodala přes 3,5 milionů singlů jen v Británii, celosvětově si připsala přes miliardu streamů a vyprodala legendární Brixton Academy. Tematicky se zabývá mladou láskou, otázkou identity, ženskou sílou a psychickým zdravím. Nic z toho nebude chybět ani na výše zmíněné debutové desce, jejíž název si Mabel nechala před dvěma lety vytetovat na krk.

„Už jenom mluvit o problémech, kterým čelíme, opravdu dodá sebevědomí,“ přibližuje desku Mabel. „Během psaní musíte rýpat do starých ran a zkoumat je pod mikroskopem. Sen popové hvězdy s perfektním životem s nástupem naší generace odplul pryč.”

Nový singl si můžete pustit právě teď a tady. O téhle holce ještě stoprocentně uslyšíme.

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat