Právě vysíláme

Věčný průšvihář CHRIS BROWN se spojil s DRAKEM. Poslechněte si novinku No Giudance!

11. června 2019 8:00
Věčný průšvihář CHRIS BROWN se spojil s DRAKEM. Poslechněte si novinku No Giudance!

Ačkoliv se Chris Brown řadí mezi poněkud kontroverzní umělce, jeho songy jsou stále oblíbené. Jakou novinku si Chris připravil pro své fanoušky tentokrát a s kým se rozhodl spolupracovat?

Kariéru úspěšného interpreta doprovází řada skandálů. Vše začalo v roce 2009, kdy byl Chris zatčen policií poté, co surově napadl svou tehdejší přítelkyni, zpěvačku Rihannu. O pět let později byl zpěvák odsouzen na jeden rok vězení za porušení podmínky. Po třech měsících byl Chris předčasně propuštěn kvůli dobrému chování a přeplnění amerických věznic. Pár dní na to byl souzen za jeden již starší případ, kdy spolu se svým bodyguardem napadal muže, a šel znovu na 6 měsíců za mříže.

Ačkoliv si toho Chris zažil v soukromí opravdu hodně, na hudbu nikdy nezanevřel a vždy se k muzice vrátil. I v této sféře si ale užil své a před pouhým měsícem byl například nařčen z toho, že kopíruje náměty ostatních a jeho klip Wobble Up obsahuje náměty, které už dříve použili jiní umělci.

Nejnovějším songem Chrise Browna je nyní track nazvaný No Giudance, na kterém spolupracoval s rapperem Drakem. Jak se vám líbí?

 

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat