Právě vysíláme

Vítězka SuperStar Barbora Piešová představuje skvělý hudební klip k singlu Vesmír

27. října 2020 8:10
Vítězka SuperStar Barbora Piešová představuje skvělý hudební klip k singlu Vesmír

Zpěvačka Barbora Piešová vydává hudební klip k singlu Vesmír! Skladba pochází z debutové desky Som flegmatik, ale optimista.

Nádherné lokace

Talentovaná zpěvačka Barbora Piešová navazuje na povedený singl Dážď další skvělou peckou! Vítězka letošní soutěže SuperStar novou píseň sama složila a zahrála si ve velkolepém hudebním klipu. „Poďte sa preto s námi pozrieť na slovenský vesmír,“ vzkazuje Barbora k singlu Vesmír.

Videoklip natáčela v průběhu tří dní na deseti různých místech, památkách a přírodních pozoruhodnostech Slovenska. „Dala som na Instagram anketu a ľudia nám poradili, kam sa máme ísť pozrieť, aby sme vo videu ukázali miesta, o ktorých možno mnohí ani nevedia, že sa nachádzajú práve v našej krajine. Verím, že sme vybrali tie správne tipy. Momentálne sme kvôli situácii mnohí uväznení doma a možno je teraz ten správny čas, aby sme objavili krásu nášho okolia,“ ozřejmuje Barbora Piešová výběr lokalit zachycených v klipu a nechává na divácích, zda je poznají.

Parádní video si můžete pustit níže. Jak se vám líbí?

Debutové album Som flegmatik, ale optimista nahrála Barbora Piešová během léta s partou hudebníků a spoluautorů ze sereďského studia Randal Group ProductionZoli Tóthem, Ľubomírem MazákemJimi Cimbalou. „Barbora je veľmi talentovaná a pracovitá. Počas nahrávania sa veľa vecí menilo a práve ona bola často iniciátorkou týchto zmien. Zároveň však pohotovo reagovala na všetky rady, podnety, ktoré sa týkali zmien textov, frázovania alebo samotného spevu. Bola radosť s ňou spolupracovať,“ komentuje nahrávání Zoli Tóth.

 

Na většině skladeb se mladá zpěvačka spolupodílela autorsky, a to jak po stránce hudební, tak i textové. Na svoje debutové album zařadila vedle prvního singlu Dážď a dalších novinek i cover verzi písně Richarda Müllera Milovanie v daždi, kterou nazpívala s Mariánem Čekovským. Připojila také žánrově pestré featuringy se zpěvákem Michalem Šafratou a hip-hopery ze skupiny Moja reč. Album uzavírá bonus v podobě anglicky zpívané skladby, jejíž text pro Barboru napsal Ivan Bič.

Album Som flegmatik, ale optimista vyjde v pátek 30. října.

Zdroj: Warner Music CZ, YouTube

Články, které by tě mohly zajímat