Právě vysíláme

Zpěvačka ADELE poprvé ukázala štíhlou figuru v plavkách! Schytala ovšem ostrou kritiku

31. srpna 2020 14:54
Zpěvačka ADELE poprvé ukázala štíhlou figuru v plavkách! Schytala ovšem ostrou kritiku

Zpěvačka Adele za poslední měsíce radikálně zhubla. Nyní na Instagramu zveřejnila nejodvážnější fotografii své kariéry, a zároveň první fotografii v bikinách! Fotografie u fanoušků vyvolala rozporuplné reakce.

Britská zpěvačka si své soukromí ostře chrání a zásadně jím neplní sociální sítě. Když tedy zveřejní novou fotografii ze svého soukromí, okamžitě získá milióny lajků a pod příspěvkem se strhne vášnivá diskuze.

Adele o víkendu slavila zrušený Notting Hill Carnival na své zahradě. Festival, který oslavuje karibské kultury, se kvůli pandemii koronaviru odehrával pouze virtuálně. Zpěvačka hitu Hello na oslavě opět ukázala, jakou neuvěřitelnou transformací letos prošla. Na Instagramu sdílela fotografii v bikinách s jamajskou vlajkou.

Musíme uznat, že slavná zpěvačka vypadá perfektně. Vosí pas předvedla v upnutých sportovních legínách a hubený obličej vynikl díky rozverném účesu. Ne všem se ale tento snímek líbil. Miliony lajků a tisíce pozitivních komentářů doplnila velká kritika právě za její účes, jenž se inspiroval takzvanými Bantu knots neboli uzlíčky bantu, což je tradiční afroamerický účes. Fanouškům se nelíbil ani motiv jamajské vlajky na prsou, přestože právě zrušený festival pojednává i o této karibské zemi. „Černé účesy nejsou pro bělochy, aby je kradli během festivalové sezóny,“ napsala rozzuřená sledující. „Měla by za to jít do vězení,“ myslí si další z diskutujících. „Toto opravdu není vhodné, okamžitě si změň účes,“ vynadala zpěvačce další. Nová fotka od Adele způsobila pořádný rozruch!

Zdroj: Instagram, The Sun

Články, které by tě mohly zajímat