Právě vysíláme

Zpěvačka Halsey oslavila 26. narozeniny ve velkém stylu: vydala osobní hudební klip

30. září 2020 11:10
Zpěvačka Halsey oslavila 26. narozeniny ve velkém stylu: vydala osobní hudební klip

Popová hvězda Halsey se podělila o osobní hudební klip k singlu 929. Povedené video obsahuje záběry z dětství a z dospívání zpěvačky.

Povedené narozeninové překvapení

„Opravdu jsem se narodila v 9:29 hodin, 29. září. Možná mi nevěříte, ale myslím to smrtelně vážně,“ vtipkuje Halsey na začátku nového klipu k singlu 929. Slavná americká zpěvačka vydala nové video k příležitosti svých šestadvacátých narozenin a musíme říct, že se jí opravdu povedl.

Skladba 929 je jedna z nejosobnějších singlů, který Halsey kdy vydala. Rodačka z New Yorku v něm popisuje svoje dospívání, vztahy s rodiči a kamarády a společné zážitky z cestování po Spojených státech. Píseň částmi připomíná spíš rap či mluvenou poezii, ale Halsey nechává dost prostoru i k tomu, aby vynikly její ikonické vokály.

Spolu s novým klipem vydala autorka hitu Without Me i rozšířenou verzi desky Manic, která původně vyšla v lednu. Nová, narozeninová verze obsahuje akustické verze skladeb Graveyard či You Should Be Sad.

Nám nezbývá než Halsey dodatečně poblahopřát k narozeninám a poděkovat zpěvačce za další parádní narozeninové překvapení!

Zdroj: NME, YouTube, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat