Právě vysíláme

Anglický zpěvák chce vypadat jako jeho idol z BTS. Za plastické operace už zaplatil přes 5 milionů

12. června 2021 14:10
Anglický zpěvák chce vypadat jako jeho idol z BTS. Za plastické operace už zaplatil přes 5 milionů

Anglický zpěvák Oli London je už léta posedlý členem BTS Parkem Ji-minem. Za plastické operace zaplatil již přes pět milionů korun a nehodlá přestat. Jak však přiznal, bojí se o svůj život. Veřejnost mu kvůli proměně na Korejce vyhrožuje smrtí.

Oli London debutoval v roce 2019 se singlem Perfection. V té době měl za sebou už několik plastických operacích, o kterých informoval své příznivce na Youtube. Začal s nimi v roce 2013, když mu bylo třiadvacet. Dnech jich má za sebou patnáct a nehodlá přestat.

Jeho snem je vypadat přesně jako Ji-Min z korejské skupiny BTS. „Za mě vypadá naprosto perfektně – tvar jeho líc, rtů, jeho hlas. Je dokonalý. Chci být jako on. Přiznávám, že jsem se do něj zamiloval,“ uvedl hudebník.

Jak přiznal, jeho záliba mu často činí potíže. „Znám pár lidí, kteří nerozumí plastickým operacím. Ale v současné době je to už normální. Dělám jen to, co mě činí šťastným, následuju své sny.“

Před pouhými třemi týdny se London stal dokonce terčem nepovedeného vtipu, když lidé začali sdílet, že zemřel. „Trollové, styďte se. Neustále mě šikanujete, každý den mě označujete na příspěvcích plných nenávisti, vytváříte pomluvy a vháníte mi slzy do očí,“ reagoval zpěvák v Youtube videu.

V minulosti měla dokonce vzniknout petice, kterou chtěli lidé hudebníkovi zabránit v jeho další kariéře. Jak sám přiznal, pomýšlel kvůli negativním komentářům i na sebevraždu. „Ležel jsem ve vaně a přemýšlel nad tím, zda by nebylo lepší, kdybych tady opravdu nebyl,“ uvedl. Kvůli lidem, kteří si procházejí něčím podobným, se proto rozhodl o svých problémech mluvit. „Takové věci by se neměly nikomu dít.“

Články, které by tě mohly zajímat