Právě vysíláme

Apple představil nová zvukotěsná sluchátka z řady AirPods! Co nabídnou za finty?

29. října 2019 12:10
Apple představil nová zvukotěsná sluchátka z řady AirPods! Co nabídnou za finty?

Americká společnost Apple představila novou řadu svých bezdrátových sluchátek AirPods a vypadá naprosto skvěle! Série AirPods Pro bude zvukotěsná a sluchátka prý i sami pocítí, zda pasují či ne.

Máme se na co těšit

Apple AirPods Pro budou vůbec prvními zvukotěsnými sluchátky ze série AirPods. Americká společnost dokonce tvrdí, že sluchátka sama vycítí, zda pasují či ne, a podle toho vydají signál svému uživateli.

Se zvukotěsnými sluchátky je často spojováno bezpečnostní riziko kvůli tomu, že uživatelé neslyší okolní svět, a tudíž ho příliš nevnímají. Apple se tento problém pokusil vyřešit unikátní novinkou Transparency Mode, při níž se automaticky sníží hladina zvuku na bezpečnou úroveň, aby uživatel mohl i vnímat svět okolo a slyšet pokyny ostatních v případě nebezpečí.

Nová sluchátka Apple AirPods Pro vyjdou už 30. října a začnou se ihned vyvážet i do jiných zemí. Jejich cena se zatím odhaduje na zhruba 5 740 Kč.

Co si o nových sluchátek od Applu myslíte vy? Vyplatí se pořídit na úkor jiných značek? Dejte nám vědět váš názor do komentářů!

Zdroj: YouTube, Maxim, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat