Právě vysíláme

Bizáry české televizní zábavy: Milionový pár za všechny peníze

11. září 2019 10:10
Bizáry české televizní zábavy: Milionový pár za všechny peníze

Kdysi v dávných dobách šla na obrazovkách reality show, která byla vlastně takovou klasickou seznamkou. tedy… Samozřejmě šlo o soutěžní záležitost, nicméně trochu jinak, než jsme zvyklí dnes.

Kdysi v dávných dobách, kdy reality show vypadaly trochu jinak, konkrétně v roce 2004, se na obrazovkách rozběhla reality show Milionový pár. Do konkurzu se přihlásilo asi pět set soutěžících, z nich porota vybrala 24 soutěžících a rozdělila je do párů. Věkové rozmezí účastníků bylo mezi 25 až 35 lety.

Za přítomnosti kamer

Během třinácti týdnů měli hráči plnit zadané úkoly. O dvojici muže a ženy, kteří by společně mohli utvořit ideální pár, rozhodovali diváci prostřednictvím SMS zpráv. Pokud se na konci soutěže vítězná dvojice rozhodla pro svatbu, získala pět set tisíc korun. Pokud jim manželství vydrželo i rok po svatbě, dostali dalšího půl milionu korun.

Všichni byli po dobu soutěže uzavření v penzionu, kde se nacházeli (krom koupelny a ložnice) rozmístěné kamery. Každý soutěžící mohl hru kdykoliv opustit. I podle upoutávky můžeme vidět, že šlo o opravdový, i když oproti dnešku stále roztomilý, bizár. Už absence kamer v ložnici a koupelně by dneska asi nefrčela…

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat