Právě vysíláme

Celebrity se svěřily se svými zajímavými zdroji výdělků: Který z nich vás překvapuje nejvíc?

17. listopadu 2020 12:10
Celebrity se svěřily se svými zajímavými zdroji výdělků: Který z nich vás překvapuje nejvíc?

I hollywoodské hvězdy se občas nevyhýbají takzvaným „bokovkám“! Lucy Liu, Cameron Diaz či rapper 2 Chainz mají překvapivé vedlejší zdroje příjmů.

Jsou talentovaní v několika směrech

Celebrity, jako mnozí z nás, mají občas celkem neobvyklé vedlejší zdroje příjmů. Od vizuálního umění po obchodování s alkoholem – způsoby, jakými si slavná jména občas přivydělávají, jsou opravdu různorodé. Věděli jste například, že hvězda filmu Charlieho andílci Lucy Liu je zároveň uznávanou vizuální umělkyní? Díla jednapadesátileté herečky byla dokonce vystavena v národním muzeu v Singapuru!

Zleva Lucy Liu, Drew Barrymore a Cameron Diaz na premiéře filmu Charlieho andílci: Na plné pecky

Zajímavým vedlejším zdrojem finančních příjmů se také chlubí kolegyně Lucy z filmové série Charlieho andílci Cameron Diaz. Slavná rodačka ze San Diega se přidala k rostoucímu počtu celebrit, kteří investovali do výroby alkoholu. Cameron a podnikatelka Katherine Power založily značku vína Avaline, která je prý veganská.

2 Chainz

Dalším velkým podnikatelem mezi celebritami je rapper 2 Chainz. Autor hitu Money Maker kromě svých hudebních projektů vlastní i restauraci, noční klub, či pěstírnu konopí! Tomu říkáme bohaté podnikatelské portfolio.

Zdroj: CNN, ShutterStock

Články, které by tě mohly zajímat