Právě vysíláme

Dočkají se PŘÁTELÉ pokračování? Producentka Martha Kauffman konečně řekla, jak to se seriálem bude dál!

19. března 2019 9:10
Dočkají se PŘÁTELÉ pokračování? Producentka Martha Kauffman konečně řekla, jak to se seriálem bude dál!

Seriál Přátelé patří mezi snad nejpopulárnější sitcom všech dob. Příběhy o pětici kamarádů z New Yorku sledují fanoušci dodnes a řada z nich viděla jednotlivé díly více než jednou.

Od roku 2004, kdy proběhl poslední díl, se stále objevují nové a nové informace o tom, že se natočí pokračování Přátel, nebo dokonce celovečerní díl. A ačkoliv se zprávy nepotvrdily a nové díly nikdy nevznikly, toto téma je stále dost žhavé a představitelé hlavních hrdinů dostávají tuto otázku snad v každém rozhovoru.

Jennifer Aniston alias Rachel naposledy uvedla, že by s pokračováním seriálu neměla problém a k natáčení by se nechala přemluvit stejně jako její kolegyně Courtney Cox a Lisa Kudrow. Jediný problém je však podle slavné herečky právě v mužském obsazení, protože představitelé Rose, Joeyho a Chandlera už o nových dílech nechtějí ani slyšet.

Vina však není jen na hercích. Ani tvůrci Přátel už s natáčením nechtějí pokračovat. Producentka Martha Kauffman, jenž seriál spolu se svými kolegy stvořila, nedávno v rozhovoru pro časopis Rolling Stone uvedla, že remake ani nové díly Přátel opravdu už nikdy nevzniknou. Důvodem je strach z toho, že by tvůrci už nemuseli navázat na kvalitu, kterou seriál nabízel.

Kauffman vysvětlila, že sitcom fungoval tak dobře právě proto, že zachycoval část života, kdy jsou tví přátelé tvou rodinou. Dnes by spolu už tyto postavy nefungovaly, protože si našly životní partnery a mají potomky. Pravý význam seriálu je tak podle ní už dávno pryč.

 

Martha Kauffman

Zdroj: Rolling Stones

Podívejte se, jak vznikal film Avengers: Infinity War

Články, které by tě mohly zajímat