Právě vysíláme

Finále Tvoje tvář má známý hlas bylo v ohrožení. Ondřej Sokol nedorazil na natáčení

21. května 2021 8:10
Finále Tvoje tvář má známý hlas bylo v ohrožení. Ondřej Sokol nedorazil na natáčení

Osmá řada pořadu Tvoje tvář má známý hlas vrcholí. Po absenci Vojty Drahokoupila bude nyní chybět ve studiu Ondřej Sokol, který těsně před finále onemocněl. Tvůrci pořadu nastalou situaci zvládli a o oblíbeného moderátora tak diváci u televizních obrazovek nepřijdou.

Natáčení posledního dílu Tvoje tvář má známý hlas už bylo připravené a soutěžící se v kostymérně připravovali do kostýmů, když jen krátce před začátkem Ondřej Sokol oznámil tvůrcům pořadu, že na natáčení do ateliéru nedorazí. Onemocněl a musel zůstat doma.

„Když jsem zjistil, že Ondřej na finále nebude a že asi budu na podiu sám, byl to pro mě byl šok. Navíc si ze mě i v tak vyhrocenou chvíli všichni dělali legraci, že jsem to určitě zařídil schválně, abych mohl moderovat sám. Mně to ale bylo dost líto, protože jsme se s Ondřejem jako moderátoři Tváře myslím dost sehráli,“ prozradil Aleš Háma.

Tvůrci Tvojí tváře nakonec přišli se spásným řešením. Přímo před dům Sokola postavili přenosový vůz. „Já jsem kolem domu pobíhal ve smokingu a do kamery pokřikoval, že tohle bylo fantastické číslo, že porota je strašně vtipná, a že šampiona nemáme jednoho, ale rovnou deset,“ zhodnotil své moderování na dálku moderátor.

Kdo ze čtveřice finalistů Hana Holišová, Marta Jandová, Albert Černý a David Gránský se nakonec stane vítězem osmé řady s podtitulem Šampioni? Finále show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer na TV Nova.

Zdroj: TV Nova

Články, které by tě mohly zajímat