Právě vysíláme

Internet šílí! Ve Španělsku našli ženu, která vypadá jako DONALD TRUMP

26. dubna 2018 15:10
Internet šílí! Ve Španělsku našli ženu, která vypadá jako DONALD TRUMP

Nečekaná sláva potkala na sociálních sítích postarší Španělku Dolores Leisovou. Středem zájmu se stala kvůli tomu, že se nápadně podobá americkému prezidentu Donaldu Trumpovi.

Fotografii čtyřiašedesátileté ženy s motykou hozenou přes rameno zveřejnil na Instagramu novinář, který pracoval na článku o zemědělství v severozápadním Španělsku. Na snímek ihned reagovaly tisíce uživatelů sociální sítě a začaly s nadsázkou žádat Leisovou o komentář k americké politice i mezinárodním tématům. „Říkám si, že to musí být kvůli té barvě vlasů,“ svěřila se Španělka listu La Voz de Galicia.

S Trumpem toho příliš společného nemá, jednou z věcí je například fakt, že nepoužívá mobilní telefon a nemá potřebu se nijak vyjadřovat na sociálních sítích. Nyní si ale právě tam získala velké množství fanoušků. „Mohli bychom nahradit Trumpa touto tvrdě pracující ženou?,“ napsal jeden z uživatelů Instagramu. Jiní, kteří Leisovou nazývají Trumpova galicijská sestra“, zase vyzvali k prozkoumání případných rodinných vazeb na Španělsko amerického prezidenta.

ČTĚTE TAKÉ: Jak je to s uplacenou pornoherečkou DONALDA TRUMPA?

Žena pocházející z Galicie žije ve stejném městě od té doby, co se před 40 lety provdala za svého manžela. Pracuje doma na svém hospodářství, kde na ní minulý týden novinář narazil, když sázela brambory. Jak Španělka uvedla, současná mediální sláva ji nijak nezasáhla, protože bez chytrého telefonu je pro ni jednoduché dění na internetu prostě ignorovat.

 

Zdroj: ČTK, Twitter

Články, které by tě mohly zajímat