Právě vysíláme

Leoš Mareš sledoval proměnu v sám sebe! Jak se Sokolovi s Hámou povedl Svalnatec?

23. dubna 2021 8:10
Leoš Mareš sledoval proměnu v sám sebe! Jak se Sokolovi s Hámou povedl Svalnatec?

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer pokračuje na obrazovkách Televize Nova. Tentokrát zazní hit Svalnatec od Leoše Mareše.

Diváci se opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla v podání Petra Rychlého, Jitky Boho, Ivy Pazderkové, Davida Gránského, Marty Jandové, Alberta Černého, Hany Holišové, Vojty Drahokoupila, Bereniky Kohoutové a Romana Vojtka. Chybět samozřejmě nebudou ani skvělí moderátoři Ondra Sokol a Aleš Háma.

Natáčení šesté epizody bylo extrémně náročné. Produkční tým show Tvoje tvář má známý hlas musel totiž řešit nemoc jednoho z účinkujících, a to Vojty Drahokoupila. Bylo nutné za něho velmi rychle najít náhradu. Nakonec se rozhodlo, že jeho vystoupení neztvární nikdo jiný než moderátorské duo Ondřej Sokol a Aleš Háma.

Před těmito dvěma šoumeny tak stál velmi těžký úkol. Za krátkou dobu se museli naučit text a choreografii jednoho vystoupení. Společně na podium Tváře předstoupí s hitem moderátora Leoše MarešeSvalnatec. Snad každý u nás tento song zná, ale pánové to budou mít ještě daleko těžší. Hostem poroty šesté epizody je totiž přímo Leoš Mareš. Všichni tak čekali, jak vystoupení ohodnotí. Leoše Mareše toto číslo nakonec skvěle pobavilo a nešetřil chválou: „Já chci, kluci, poděkovat, byli jste opravdu bezvadní.“

 

Zdroj: TV Nova

Články, které by tě mohly zajímat