Právě vysíláme

MET GALA 2021: Kim a Kanye dorazili v anonymní kreaci s maskou bez obličeje, JLo a Ben se líbali přes roušky

14. září 2021 8:43
MET GALA 2021: Kim a Kanye dorazili v anonymní kreaci s maskou bez obličeje, JLo a Ben se líbali přes roušky

Hvězdné tváře, ikonické zážitky, pompézní kostýmy – to vše nabídla letošní módní slavnost Met Gala, jež se tradičně konala v newyorském Metropolitním muzeu umění. Který kostým u vás zabodoval nejvíc? Kim Kardashian šokovala v kostýmu bez obličeje!

Met Gala

Prestižní akce, která patří mezi nejznámější módní události na světě. Každoroční akce pravidelně láká ty nejznámější jména světového showbyznysu a sportu do Metropolitního muzea umění v New Yorku, kde jejich účelem je finančně přispět na kostýmové oddělení muzea a oslavit zahájení nové výstavy.

Jaké kostýmy letos způsobily největší rozruch? Kterým celebritám to nejvíce seklo? Mrkněte do naší galerie, kde jsme vám vybrali ty nejlepší outfity z letošního vydání Met Gala.

Kim Kardashian a Kaney West šokovali svými outfity, byli zahalené v černých anonymních hábitech. Kim byla zahalená v černých šatech Balenciaga bez obličeje, masce a jehlových botách. Její manžel s ní “ladil” a též byl oblečen v outfitu s maskou přes obličej. Otázkou je, zda se pod maskami opravdu skrýval slavný pár.

Kate HudsonMegan The

Články, které by tě mohly zajímat