Právě vysíláme

Nenechte si ujít senzační překážkový závod URBAN CHALLENGE BRNO!

5. června 2019 12:00
Nenechte si ujít senzační překážkový závod URBAN CHALLENGE BRNO!

Další závod v letošní sérii Urban Challenge je tu! Prestižní sportovní akce plná adrenalinu a zábavy tento měsíc zavítá do Brna. Kromě tradiční pětikilometrové dráhy s více než pětadvaceti překážkami se tu objeví i speciální dětská dráha pro mladší sportovní nadšence.

Unikátní prostředí

Už 15. června zavítá druhý letošní závod Urban Challenge do industriálního areálu Královopolská v Brně! Pravidla jsou stejná, jako u ostatních závodů v sérii Urban Challenge – 5 km dlouhou trať doplní přes 25 nevšedních překážek z městského prostředí, jichž závodníci budou muset cestou zdolat. Málokterá sportovní akce prověří fyzické a psychické limity svých závodníků tak, jako Urban Challenge! Pokud ještě trochu váháte nad vaší účastí, mrkněte na promo video níže – to vás zaručeně přesvědčí!

 

Další info

Kromě dráhy pro dospělé nebude na brněnské trati chybět ani menší dráha pro děti, a tak si Urban Challenge můžete užít i jako celá rodina! Pokud brněnský závod nestihnete, ale chcete ještě zažít závod Urban Challenge během letošního roku, nemusíte smutnit – závěrečný závod letošní série Urban Challenge se totiž koná v Ostravě 24. srpna.

Závody Urban Challenge patří mezi nejunikátnější a nejzábavnější sportovní zážitky, které lze v České republice zažít. Dorazte tedy do Brna už 15. června (případně do Ostravy 24. srpna) a překonejte svoje fyzické i psychické limity na závodě Urban Challenge!

Více informací o závodech Urban Challenge najdete na webu: www.urbanchallenge.cz/urban-challenge

Registrace na závody: www.urbanchallenge.cz/registrace

Články, které by tě mohly zajímat