Právě vysíláme

Ronalda po debutu v Saudské Arábii odepisují fanoušci. „Stěží se pohybuje,“ hodnotí

23. ledna 2023 8:01
Ronalda po debutu v Saudské Arábii odepisují fanoušci. „Stěží se pohybuje,“ hodnotí

Cristiano Ronaldo má za sebou debutový zápas za an-Nasr. Neskóroval, jeho tým přesto v nejsledovanějším zápase v historii saúdskoarabské ligy zvítězil nad Ittifákem 1:0. Portugalský fotbalista se po utkání dočkal ze strany fanoušků velké kritiky.

Po přátelském utkání proti Paris St. Germain má za sebou Cristiano Ronaldo také debutový ligový zápas za an-Nasr. Ačkoliv jeho tým zvítězil nad Ittifákem 1:0, portugalský útočník neskóroval. Jediným střelcem zápasu se stal Talisca, jenž na rozdíl od Ronalda dosáhl na centrovaný míč a umístil ho do sítě soupeře. Pro brazilského fotbalistu šlo o dvanáctou branku sezóny.

Ačkoliv v Saudské Arábii jsou z působení Portugalce v týmu nadšení, mnozí fotbaloví fanoušci ho už odepisují. Na hřišti se dle nich nepohyboval ideálně, ztrácel důležité balóny a nebyl silný ani v soubojích. „Skončil, stěží se na hřišti pohyboval,“ komentoval jeden z nich na twitteru Ronaldův výkon v neděním utkání. Ronaldo už skončil. Nedaří se mu ani v saudskoarabské lize,“ souhlasil další. „Jakoby byl na hřišti duch,“ nechal se slyšet jiný. Nutno ale útočníkovi přiznat plusové body za několik skvělých zákroků, které předvedl.

Přestože šlo o Ronaldův první zápas za an-Nasr, měl již na ruce kapitánskou pásku. Je tedy znát, že má plnou důvěru klubu. Dočkal se od něj dokonce velkolepého přivítání. Fanouškům týmu byl představený na zaplněném stadionu za doprovodu ohňostrojů, k příznivcům sám promluvil a na hřišti se ukázala také jeho přítelkyně s dětmi.

Články, které by tě mohly zajímat