Právě vysíláme

Svatby na první pohled: Slzy dojetí, svatební překvapení i splněná přání

21. září 2021 8:55
Svatby na první pohled: Slzy dojetí, svatební překvapení i splněná přání

Může věda najít lásku na celý život? Velký romantický sociální experiment hledá odpověď právě na tuto otázku. Jaký pár dají tentokrát dohromady experti a jak se sžívají první dva novomanželské páry? Třetí díl Svatby na první pohled je tak trochu výjimečný, přinese spoustu emotivních a dojemných okamžiků i nádherné chvíle plné romantiky.

Úspěšná reality show Svatba na první pohled pokračuje druhou řadou, ve které si už řekly své ano dva páry. Zatím se zdá, že ani jeden z nich nelituje, přestože se partneři poprvé viděli až těsně před obřadem. Svůj osud totiž vložili do rukou vědy, s jejíž pomocí se pokoušejí najít toho pravého/tu pravou na celý život, neboť klasické seznamování jim kýžený výsledek nepřineslo.

Čtyřem expertům se zatím daří, první páry u oltáře nezaváhaly ani vteřinu. JaroslavRomanou se nyní poznávají na svatební cestě, která se sice neobešla bez první krize, ovšem pohodář Jarda dělá všechno proto, aby se do něj dračice Romana zamilovala až po uši. Nyní se jí postará o takové překvapení, že Romana bude marně zadržovat slzy štěstí.

Na svatební cestu snů se vypraví i druhý pár – vousatý sympaťák Kadri a rozesmátá Andrea. Ti se po pohádkové svatbě probudí do prvního novomanželského rána. Jaké bude? A čím překvapí tato dvojice těsně před odletem?

Třetí díl Svatby na první pohled je trochu výjimečný, protože experti vyberou poprvé dvojici z účastníků nad čtyřicet let. Podle expertky na DNA RNDr. Jaroslavy Babkové PhD., koučky a psychoterapeutky Mgr. Šárky Vávrové, vztahového kouče Petra Jana Křena a odborníka na nonverbální komunikaci Ondřeje Staňka jsou ze zájemců o seznámení, kteří se přihlásili do castingu, nejvíce kompatibilní podnikatel Roman (48) a personalistka Andrea (41).

Zatímco Andreu přivedla do tohoto projektu hlavně zvědavost a „vědomí, že přeci někde musí existovat někdo, s kým by to prostě klapnout mohlo, Romana zaujala možnost „řekněme profesionálního způsobu výběru potencionálního partnera“. Oba jsou už vyhraněné osobnosti, vědí, co od života a partnera očekávat i co mu mohou nabídnout.

Třetí díl druhé řady romantického sociálního experimentu Svatba na první pohled vysílá TV Nova ve čtvrtek 23. září ve 21:20 hodin. Diváci se na něj mohou podívat již nyní na Voyo.

Články, které by tě mohly zajímat