Právě vysíláme

TONDA BLANÍK se vrací! Nově úřaduje na YouTube

25. února 2020 10:10
TONDA BLANÍK se vrací! Nově úřaduje na YouTube

Od pondělí 24. února je konečně zase zřejmé, kdo doopravdy řídí náš stát. Kdo řídí ty, kteří tvrdí, že něco řídí. Malá kancelář uprostřed Prahy se stane skutečným centrem české politiky, kterým ostatně vždycky byla. A její šéf, lobbista Antonín Blaník nejmocnějším mužem republiky.

Jak se původně mělo jmenovat hnutí Trikolora? Kam si chtěl Andrej junior vyrazit místo Krymu? A kdo byl skutečným strůjce největšího protestního shromáždění od dob sametové revoluce?

Za vším vždycky byl, je a bude Blaník. Antonín Blaník. Profesionální lobbista, který si na dlouhé řeči nepotrpí, problémy řeší rychle a bez odkladu. Proslulý humanista, který nepomáhá jen lidem na vrcholu, ale rád se postará i o ty, k nimž se osud dočasně postavil zády. YouTube kanál Republika Blaník toho je od pondělí 24. února 18:00 hodin důkazem.

Hele, vopičáci, jestli jste si mysleli, že jsem zmizel někam k moři, tak jste se spletli. Byl jsem a budu tu pro sebe i pro vás. Tahle republika si to zaslouží…,” říká lobbista Antonín Blaník.

Tonda je zpátky a my to nemůžeme ignorovat. Je povinností nás filmařů přinést svědectví o dění v politickém zákulisí naší země,” dodává režisér Marek Najbrt.

Nová videa budou publikována v týdenních intervalech na YouTube kanále a facebookové stránce Republika Blaník. Kromě toho se inženýr Blaník i nadále bude se svými čtenáři dělit o své postřehy a dojmy na oficiálním twitterovém účtu @tondablanik.

Články, které by tě mohly zajímat