Právě vysíláme

25. září 2018 12:10

Před slavnostním otevřením nového letiště se v Turecku odehrál jeden z nejrychlejších závodů v historii! Na startovací ploše o délce čtvrt míle si to proti sobě rozdaly stíhačka, civilní letoun, motorka, elektro vůz Tesla, auto Formule 1 a tři různá sportovní auta. Který z nich zvítězil? Není to tak jasné, jak se zdá!

Celý závod natočil zpravodajský server Global News a vy si ho můžete prohlédnout zde:

Tak tady to máte! V rychlostním souboji desetiletí nakonec zvítězila motorka modelu Kawasaki H2R. Ta o 0,04 sekundy porazila auto Formule 1 a na třetím místě se umístila vojenská stíhačka. Neuvěřitelné!

Zdroj: Motor1 Turkey, Global News, YouTube, insideevs.com